Planowane funkcje

Ulepszenia Self-Bookingu

Widok kolumnowy pracowników w kalendarzu

Grafiki pracy

Masowa wysyłka SMS

Chcesz mieć wpływ na rozwój nowych funkcji? Porozmawiajmy! 😄

Lista zmian

9 lipca 2023

Tematem przewodnim dzisiejszej aktualizacji jest Self-booking, czyli strona do samodzielnej rezerwacji, którą możesz udostępnić swoim klientkom i klientom. Dzięki temu, Ty masz więcej czasu, a klienci więcej swobody 😊

Self-booking: umawianie wielu usług

Jedna z większych aktualizacji, która całkowicie odmieniła sposób, w jaki klient może umówić się do gabinetu. Teraz Twoi klienci mogą umawiać kilka usług jednocześnie w ramach jednej wizyty. Nasz inteligentny system sprawdzi dostępność pracowników i stanowisk, aby znaleźć najbardziej optymalny termin dla Twojego salonu i klienta.

Self-booking: elastyczne przedziały czasowe

Dostosuj przedziały czasowe do swoich potrzeb! Wprowadziliśmy możliwość personalizacji długości odstępów czasowych w self-bookingu. Zamiast standardowych 30 minut, możesz teraz zmienić przedział na 15, lub 60 minut.

Na przykład, jeśli twoje usługi trwają 15, 45 lub 75 minut, to skorzystasz na tym, zmieniając odstęp z 30 minut na 15 minut. Klienci będą mieć więcej możliwości, bo pojawią się dodatkowe godziny podczas umawiania wizyty. Zamiast np. 9:00, 9:30, 10:00, do wyboru będzie 9:00, 9:15, 9:30 i tak dalej. Dzięki temu zyskasz większą kontrolę nad swoim harmonogramem!

Zmienianie kolejność usług

Wprowadziliśmy możliwość, która pozwala dostosować kolejność grup usług, kategorii i samych usług w systemie. Zmiana kolejności będzie widoczna zarówno w kalendarzu podczas dodawania wizyty i self-bookingu. Teraz możesz prezentować swoje usługi w taki sposób, który najlepiej pasuje do Twojego salonu.

Wyszukiwanie klientów po tagach

Chcesz wyszukać wszystkie klientki od których wymagasz zadatku? A może zobaczyć listę wszystkich lojalnych klientów? Zrobisz to prosto dzięki nowej funkcji filtrowania klientów po tagach.

Wystarczy, że będziesz oznaczać swoje klientki odpowiednimi tagami. Następnie w liście klientów wystarczy kliknąć ikonkę filtrowania i wybrać interesujący Cię tag. Wszystkie klientki, które mają taki tag, pojawią się na liście!

SMS: wysyłaj wiadomości do klienta

Teraz możesz wysyłać SMS-y z własną nazwą nadawcy i dowolną treścią. Jest to przydatne zwłaszcza dla salonów z wieloma pracownikami. Komunikuj się się ze swoimi klientami w sposób bardziej osobisty — możesz np. podziękować za wizytę, poprosić o opinię, albo poinformować o specjalnej ofercie.

Pozostałe zmiany

Ciągle pracujemy nad tym, aby Estetify był jeszcze lepszy. Poniżej znajdziesz listę mniejszych zmian, które wprowadziliśmy w ostatnim czasie. Jeśli masz jakieś sugestie, co możemy poprawić, daj nam znać! 🙌

 • wprowadziliśmy możliwość wyszukiwania klientów podczas dodawania wizyty w aplikacji mobilnej
 • poprawiliśmy ładowanie i wyświetlanie rezerwacji w aplikacji mobilnej
 • wprowadziliśmy lekkie poprawki do widoku klientów
 • naprawiliśmy błąd, który powodował problem z rejestracją i logowaniem
 • poprawiliśmy wygląd i działanie bocznej nawigacji
 • naprawiliśmy błąd, który powodował problemy z blokadami czasu w przypadku wielu pracowników
 • naprawiliśmy błąd, przez który wizyty w kalendarzu nie były prawidłowo filtrowane
 • naprawiliśmy błąd, przez który stanowiska wyświetlały się po usunięciu
 • naprawiliśmy błąd, przez który nie można było edytować formularza profilu salonu

Szymon Krysztofiak

15 maja 2023

Dzięki temu, że jesteśmy w stałym kontakcie, wprowadziliśmy szereg poprawek i ulepszeń do Estetify — dziękujemy za wsparcie! Zachęcamy do przesyłania swoich opinii, bo pomagają nam kierować system w dobrym kierunku 💜

Tagi i nowy wygląd listy klientów

Dodaliśmy tagi po to, aby łatwiej organizować pracę z klientami i klientkami. Teraz możemy tworzyć własne kategorie i oznaczać nimi klientów.

Przypisz tagi do klientów, aby szybko odczytywać najważniejsze informacje. Już wkrótce wprowadzimy możliwość wysyłania masowej wiadomości do klientów, opartej również o tagi!

Nasze pomysły na kategorie:

 • 💵 Gotówka
 • 💳 Karta
 • 🎫 Voucher
 • 💸 Napiwki
 • ⭐️ Stały klient
 • ⏱️ Spóźnia się
 • 💰 Wymagany zadatek

Nie musisz podpinać karty płatniczej

Nie chcesz podpinać karty płatniczej? Doskonale Cię rozumiemy! Od teraz przyjmujemy płatność w innych formach. Jedynym warunkiem jest opłata przynajmniej kwartalna. Skontaktuj się z nami, aby zapłacić za subskrypcję przelewem lub BLIKiem. Wystawiamy fakturę! 😄

Nie każdy jest fanem używania karty płatniczej. Najczęściej wiąże się to z niechęcią do automatycznych płatności lub troską o bezpieczeństwo. W Estetify anulowanie subskrypcji jest proste, a my gwarantujemy bezpieczeństwo Twoich danych, ale wciąż oferujemy Ci skorzystanie z formy płatności, którą preferujesz!

Podgląd szczegółów usług

Stale dopracowujemy centrum naszej aplikacji, dodawanie wizyt, aby jak najbardziej zoptymalizować pracę Twojego salonu. Zgodnie z Waszymi sugestiami, dodaliśmy podgląd czasu i ceny w polu wyboru usług. Już niedługo pojawi się w kilku innych miejscach!

Zadzwonił do ciebie klient zainteresowany umówienim wizyty? Teraz możesz szybko podać mu cenę i przybliżony czas trwania usługi - natychmiastowo, bez opuszczania formularza wizyty!

Ulepszenia Self-Bookingu

Wydaliśmy zaktualizowaną wersję Twojej spersonalizowanej strony do umawiania wizyt przez klientów. Wygląda lepiej niż kiedykolwiek! A co najlepsze, możesz ją teraz jeszcze bardziej spersonalizować, dodając logo firmy i zdjęcie w tle.

Pozostałe zmiany

Dzięki temu, że zgłaszacie nam błędy, możemy błyskawicznie je naprawiać. W minionym miesiącu udało nam się naprawić błąd w mniej niż 10 minut od zgłoszenia przez naszą użytkowniczkę! Dziękujemy 💜

 • dopracowaliśmy proces dodawania blokad czasu, przez co możesz to robić jeszcze szybciej
 • poprawiliśmy wygląd aplikacji, aby korzystanie z niej było jeszcze przyjemniejsze
 • poprawiliśmy sposób wyświetlania usług podczas dodawania wizyty
 • naprawiliśmy błąd, przez który czasami nie było możliwe zapisanie zmian w profilu salonu
 • naprawiliśmy błąd, w którym usunięci klienci wyświetlali się aż do odświeżenia strony
 • naprawiliśmy błąd, przez który czasami nie było możliwe zapisanie ustawień użytkownika
 • naprawiliśmy drobne błędy związanie z dodawaniem i usuwaniem kategorii usług
 • naprawiliśmy błąd, przez który dostępność stanowisk nie wyświetlała się w formularzu wizyty
 • naprawiliśmy błąd, przez który nie było możliwa edycja klienta z poziomu formularza wizyty
 • naprawiliśmy błąd, który umożliwiał klientowi samodzielne anulowanie wizyty, która już się odbyła

Szymon Krysztofiak

28 marca 2023

Aplikacja mobilna

Właśnie wypuściliśmy aplikację mobilną Estetify! 🎉

Powiadomienia w czasie rzeczywistym

Od teraz Ty i Twoi pracownicy będziecie powiadamiani o nowych wizytach natychmiastowo. Dalej rozwijamy tą funkcję, aby jak najbardziej ułatwić codzienną pracę i działanie z self-bookingiem.

Blokowanie czasu

Przerwy dla pracowników

Chcesz dodać rezerwację czasu, która nie jest standardową wizytą klienta w salonie? Od teraz w kalendarzu możesz zablokować czas na co tylko chcesz. To proste. Zaznacz godziny, w których nie będą odbywały się wizyty.

Status wysłania SMS

Dzięki waszym opiniom, z przyjemnością informujemy, że teraz można łatwo śledzić status powiadomień SMS w zakładce klienta. Nadać wiadomość to jedno. Status informuje nas o tym, czy wiadomość dotarła do odbiorcy! 😇

Sprzęt

System zarządzania stanowiskami w salonie

Czy zdarzyło Ci się, że na wizytę wymagającą konkretnego sprzętu przyszły dwie osoby w jednym terminie? Od teraz Estetify posiada zakładkę przeznaczoną do ustawienia sprzętu, stanowiska, czy gabinetu 🤗

Dostępność sprzetu w salonie przy umawianiu wizyt

Za każdym razem, gdy zarezerwujesz wizytę, system automatycznie sprawdzi, czy sprzęt jest w tym czasie dostępny.

Ulepszenia Self-Bookingu

Polityka prywatności i regulamin self-booking

Teraz Twój Salon może dodać politykę prywatności i regulamin. Dzięki temu twoi klienci będą mieli pewność, że ich dane są bezpieczne i chronione! 😌

Oprócz tego, wprowadziliśmy zmiany w wyglądzie Twojej spersonalizowanej strony, aby była bardziej atrakcyjna dla Twoich klientów.


Szymon Krysztofiak

30 stycznia 2023

Nowy cennik

Nie sądziliśmy, że nasz cennik można uprościć jeszcze bardziej! Teraz oferujemy więcej za mniej! Wprowadziliśmy także Gwarancję Stałej Ceny 😎

Łatwiejsza praca z klientami

Od teraz możesz jeszcze szybciej dodawać, edytować i wyświetlać klientów z poziomu dodawania wizyty.

Rozwój Self-bookingu

Dodaliśmy kilka nowych funkcji, które ułatwią Ci pracę z self-bookingiem, m.in. weryfikacje SMS, które nie obnizają limitu SMS.

Naprawione błędy

 • błąd, w którym cena wizyty nie mogła zostać ustawiona podczas finalizacji wizyty
 • błąd z self-bookinigem, w którym pracownik mógł zostać wybrany w usłudze, której nie mógł wykonywać

Szymon Krysztofiak

29 grudnia 2022

Self-Booking

Spędzasz dużo czasu na zapisywaniu wizyt? Od teraz Twoi klienci mogą to robić samodzielnie. Ułatw klientom planowanie spotkań, bezpośrednio w Twojej witrynie dzięki rezerwacji online dla Twojej marki. Wygeneruj swój link i udostępnij go klientom. Dodaj do kanałów social media i na www. Dzięki temu klienci przejdą bezpośrednio na stronę z informacjami i cennikiem Twojej firmy. Nie potrzebują do tego specjalnych aplikacji.

Naprawione błędy

 • błąd, przez który linki społecznościowe ustawiały się na "https://"
 • błąd, przez który nie odświeżała się liczba SMSów
 • błąd, przez który wyświetlało się ostrzeżenie, gdy została wyświetlona wizyta, ktorej pracownik został usunięty

Szymon Krysztofiak

Masz jeszcze jakieś pytania?

Chętnie Ci pomogę! Możesz mi wysłać maila, napisać do mnie na Facebooku lub zadzwonić.

Szymon Krysztofiak — Estetify

Jestem założycielem Estetify. W branży beauty od ponad 10 lat. Chętnię odpowiem na Twoje pytania! 🙂